Strona główna
  O firmie
  Programy Asseco  WAPRO
   WF-MAG
   WF-FAKIR
   WF-Gang
   WF-Bestia
   WF-Kaper
  CENNIKI
    Programy WA-PRO
    Komputery

    Usługi

  Kontakt
  Ważne linki
  Po godzinach
    Nasze foto
       Dla cyklistów
     
 

 
     
 

 
 

PROMOCJA  Asseco WAPRO


Rozważasz uruchomienie własnej firmy?
Potrzebujesz programów łatwych w obsłudze, dających
możliwość rozwoju a jednocześnie przystępnych cenowo?
 

 

Startuj z   Asseco WAPRO

 

Otwarcie firmy wiąże się z wieloma wydatkami. Chcąc wspomóc przedsiębiorców w rozpoczynaniu działalności gospodarczej oferujemy 30% rabatu na programy WA-PRO dla nowopowstałych firm.

 Oferta WA-PRO to nowoczesne, kompleksowe i sprawdzone rozwiązania informatyczne dla różnej wielkości firm, o zróżnicowanej skali potrzeb pogrupowane w pięć linii:
Asseco WAPRO START, Asseco WAPRO  BIZNES, Asseco WAPRO  BIURO, Asseco WAPRO  PRESTIŻ i Asseco WAPRO  Mobile.  Różnią się one między sobą liczbą wchodzących w skład modułów oraz ich funkcjonalnością. Każda kolejna, bogatsza linia zawiera w sobie funkcjonalność poprzedniej.
 

 Nasze aplikacje rosną razem z Twoją firmą.

 Rozwój firmy nie oznacza konieczności zmiany oprogramowania. Dzięki możliwości rozbudowy o kolejne moduły i stanowiska oraz przejścia od programów Asseco WAPRO  START przeznaczonych dla początkującej, małej firmy, do programów linii Asseco WAPRO BIZNES i Asseco WAPROPRESTIŻ nasze oprogramowanie umożliwia realizację zwiększonej ilości zadań rozwijającej się firmy. 

Regulamin promocji

 

 

  1. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowopowstałe firmy (w okresie do 6 miesięcy od daty rejestracji – wpis do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej)
  2. Promocja dotyczy firm, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Asseco WAPRO
  3. Rabat promocyjny (30%) udzielany jest tylko na oprogramowanie firmy Asseco BS
  4. Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie w WA-PRO lub u jednego z Partnerów lub Dealerów zaświadczenia wymienionego w pkt 1 niniejszego regulaminu
  5. Promocji nie można łączyć z innymi
  6. Promocja trwa od 18 kwietnia 2005 r. do odwołania
  7. Firma Asseco BS zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.
     
 
Format C ©2007
Poznań
 
Strona główna  |  Kontakt
 
Opracowanie - Konrad Kaszuba  - Format C